co to znamena-jak to mam pochopit

Znova se ptam,stala jsem oprena o linku a neco padlo na zem(nevim zda to byla sklenice,zbanek,kon­vice),pak byl stin ktery prosel a sedl si a pak nic a jen jsem vyslovila slovo woodu.neni to padousnice ani mikrospanek,ten clovek neco v sobe ma a ja nevim co stim mam delat,kdyz jsem mu to vypravela tak my bylo spatne nemohla jsem moc dychat trasla jsem se/ruce,nohy,telo/

Nejlepší odpověď
kropitko

neberete drogy???

Další odpovědi
annas

Už jste se jednou ptal(a). Když uvádíte slovo woodoo, jde o souvislost s magií.

ten který je

Možná to byl Váš vedoucí provozu a koukal jak stojíte opřená o výrobní linku a nepracujete.

Wareg

Vaše otázka bohužel postrádá nějakou hlubší souvislost, smyslnost… trochu to konkretizujte, třeba Vám pak někdo dokáže pomoci.

anonym

Zajímavé Hádanky a hlavolamy. Bohužel nevím co to spadlo na zem. Uklidila jste to? Komu jste to vyprávěla? Zavolejte na bezplatnou linku
800 200 007
nebo nám napište na
zlatalinka@elpida.cz

Zdroj: tel. 0800–155555