bolak

Co to znamená insult-fest?

Doplňuji:
MK44: No právě proto neříkám kontext, abych neovlivnil. Jakmile to totiž použiju v kontextu, tak budete odpovídat právě podle toho kontextu, i když to nebudete vědět, a já už pak nebudu moct objektivně posoudit, jestli je to správně nebo ne.

Ale budiž no: „Pět z jedenácti scénáristů jsou ženy. Bylo to záměrné rozhodnutí, nechtěli jsme, aby ze seriálu byl totální insult-fest,“ říká jeden z týmu scénáristů Craig Thomas".

Nejlepší odpověď
MK44

Kam na to chodíš, Boláku, že neuvedeš kontext. Bude to word by word slavnost nebo přehlídka urážek. Tedy ona „společenská“ událost, kterou my, kultivovaní, nazýváme slovní přestřelkou, a ostatní říkají, že tam lítaly hovna jako vlašťovky.

Doplňuji:
Takže jsem to vcelku trefil, co říkáš, Boláku? Ani překladatel si s tím slovem moc nevěděl rady. Producenti asi nechtěli, aby v seriálu převládala příliš „maskulinní“ oslovení, kde se to hemží genitáliemi, fekáliemi, narážkami na sexuální ne/zdatnost a pochybnostmi o IQ druhého, prostě tímto typem „humoru“. Takhle nějak bych to pojal 🙂