TvojeMáma

Co to znamená How do you do? Teda jestli to vůbec něco znamená.

Prosím aspon nejakou odpověd :)

Nejlepší odpověď
huxa

je to fráze, v překladu „Jak se máš?“

samicek333

Jen bych možná doplnila, jak mě učili ve škole, tu frázi použijete, když vás odpověď vlastně ani nezajímá a odpověď na ní je také fráze How do you do. Je to jen taková zdvořilost, kterou neurazíte.

quentos

jde o poněkud obstarožní formu pozdravu, dnes už se to příliš neříká (leda staromilci). Doslava otrocky přeloženo by to znamenalo „jak děláš?“ ;{))>
Skutečný význam fráze již uvedl huxa.