LaDy MuSiC

Co to znamená „Diskuze“ na tomto blogu?

Doplňuji:
Chápu co znamená deiskuze jako slovo významově, ale nechápu zda je to to stejné jako odpovědět na otázku apod.

Nejlepší odpověď
annas

Vložíte otázku, jednou ji můžete doplnit. Chcete-li se ještě něco víc dovědět, můžete psát do dikuze.
Stejně tak u odpovědi. Když dostanete bod, můžete odpověď ještě jednou doplnit. Pokud vás opět zajímá něco víc, nebo se chcete zeptat odpovídajícho či někoho jíného, napíšete do diskuze.
Když tazatel uzavře svou otázku, vy chcete něco doplnit, napíšete do diskuze.

Ne všichni ale diskuze čtou, i když jsou někdy mnohem zajímavější než vlastní odpovědi.

Diskuze se neboduje.

Další odpovědi
Ella

za prvé – tohle není blog
za druhé – diskuze znamená rozhovor a výměnu názorů dvou a více lidí… takzvaně diskutují…
Doplňuji:
pokud lidé chtějí svoji odpověď rozšířit nebo nesouhlasit či naopak souhlasit s názorem dalšího odpovídajícího, můžou napsat do diskuze a začít s výměnou názorů nebo prostě jen něco dodat a opravu odpovědi už vyčerpali.

hanulka11

Pod každou otázkou můžeš diskutovat k položené otázce a vyjádřit se k odpovědím, někdy se rozvinou opravdu zajímavé diskuze.