STEPANSTRAKA

Co to znamená „CV with the subject line HTML“?

Tuto informaci jsem nalezl na jedné stránce pro dobrovolníky a nějak nevím, jak vlastně mám ten životopis poslat. Je to myšleno jako soubor s koncovkou .html, místo například .doc?

Celé znění této informace je: Hurry up to apply by sending your brief and updated CV with the subject line HTML for Youth Workers TC to xxx@yyy.com

Nejlepší odpověď
quentos

Poněkud to vytrhujete z kontextu (proto jsem na tu otázku nejdřív koukal jak zjara). Celé to zní: „… your brief and updated CV with the subject line HTML for Youth Workers TC“. Tzn. pošlete stručný aktuální životopis na uvedenou adresu a do řádku Subject (tedy takový ten chlívek, kam se píše, čeho se bude email týkat – některé české emailové providery místo toho píší „Předmět“) napíšete „HTML for Youth Workers TC“.