Fly

Co to znamená „boban“?

Co to slovo znamená???
Doplňuji:
Myslím když to řeknete člověku.

Nejlepší odpověď
kropitko

Nebo taky drdol-boban
Doplňuji:
Robert,Rob,Bob,Bo­ban…taky třeba

Další odpovědi
quentos

Panenka chtěla nenápadně naznačit, že její známá tak říkala svému příteli jen tehdy, když byl s tvrdým…

annas

Nespisovné pojmenování boban se používá i pro malou taburetku.
Doplňuji:
Není to domácká varianta mužského jména Bohuslav – Bohuš, Bohun, Bobeš, Boban?
Pokud se tak dotyčný nejmenuje, tak bych řekla, že je mně někdo milý, sympatický.

kočíčí

A nebo pořádné hovénečko

panenka

Moje známá tak říkala přítelovy vždycky když o něm mluvila tak říkala můj Boban.