Co to znamená ADOBE FLASH PLAYER?

Co to znamená ADOBE FLASH PLAYER?Jak poznám,jestli ho mám na počítači,na co je to potřeba a kde ho stáhnu,nejlépe zadarmo?

Odpovědi
GangstaHelper

Adobe Flash Player je software na otevírání speciálních animací a multimédii ve formátu SWF.

Jeho využití najdete hojně na internetu, například některé stránky jsou kompletně udělané v tomto formátu.

Ověřit si, že máte Flash Player nainstalovaný můžete třeba pomocí tohoto odkazu, pokud video hraje, máte jej http://www.you­tube.com/watch?v=Qk6ir­pAzLf8 . Pokud nehraje, na stránce najdete instrukce, jak si Flash Player nainstalovat.