Lgee

Co to znamená, pokud je u knížky napsáno „2. vydání“?

Pokud je u knížky napsáno – 2. vydání
Co si pod tím představit znamená to že druhá verze nebo pokračování První.
Viz Odkaz > https://m.heu­reka.cz/knihy/kni­hy-a-typografie-soucasna-knizni-typografie-2-vydani-kniha/

Odpovědi
Nassin

Kdepak, nic z toho co píšeš. Pro neobvyklý zájem může být i vícero vydání.

elkon

Když byla kniha úspěšná, tak byla po čase vydána znova. To znamená druhé vydání. někdy se také stává, že mezitím autor knihu doplnil, tak se potom píše druhé, rozšířené vydání.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Ty to děláš naschvál? Bavíš se tím, nebo co?