Damiana

Co to znamená?

Když se připojuji k internetu, kromě Wi-Fi mi to nabídne další připojení v okolí, jsou to takové dvě propojené trochu zkroucené elipsy, u kterých je také pochopitelně jméno. Co ale znamenají? Díky.
Doplňuji:
Tak ani jeden z těch symbolů to není. Je to v nabídce mezi ostatními Wi-fi v domě, Wi-fi ale mají svou značku, ten pruhovaný trojůhelník, to vím a ty tam normálně také vyskakují. Není to ani symbol Bluetooth, fakt nevím jak to popsat, takové ležící trochu šišaté propojené kroužky. No jen by mě to zajímalo 🙂

Nejlepší odpověď
beer

Tady máš různé symboly wifi, třeba to tam najdeš.
http://www.go­ogle.cz/search?q=wi­fi+symbol&hl=cs&rl­s=com.microsof­t:cs:IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&prmd=im­vns&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=LTwET6CPBue­A4gTV6syNCA&sqi=2&ved­=0CCAQsAQ&biw=1016­&bih=651

Další odpovědi
Johny_r

Z tohoto popisu těžko říct, ale hádal bych, že možná chytáš další WiFi sítě v okolí, nejen tu svou.

Děda Louda

Tvému popisu by mohla odpovídat ikona programu Skype.