Co značí u mobilního telefonu Nokia 3310, že má II. jakost?

https://www.ma­ll.cz/mobilni-telefony/nokia-3310-dual-sim-cervena-ii-jakost děkuji.

Nejlepší odpověď
ivzez

Vždyť Vám to tam napsali, je poškozený obal.
(Vy jste se nenaučil číst?)

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Máš to napsaný, má poškozený (rozbalený) obal, t.j. krabičku. Vlastní mobil by měl být OK. Jinak se na něj vztahuje běžná záruka, takže, pokud jej chceš koupit, nemusíš mít obavy. Já už takhle kupoval více věcí a nikdy nebyly problémy. A u větších a dražších věcí bývala sleva kolikrát docela dobrá. Dělává to běžně 10–20%.

kodl67

Někdo ho vrátil v zákonné 14 denní lhútě.
Nebo jak tam píšou,má poškozený obal.