štamgast

Co to zase udělali s Youtube?!

Něco tak odpornýho tu ještě nebylo.
Doplňuji:
Se*e mě to tak, že asi uzavřu účet Youtube a budu sledovat videa jen omezeně. Tohle je odpornej hnus.

Odpovědi
Blblblblb

Souhlasím s Tebou! Značně se mi to nelíbí jak design tak uspořádání, myslela jsem si, že to bude jen chvilkové , ale jak se ukázalo po včerejšku, jelikož jsem každodenní návštěvník youtube, tak se to změnilo na trvalo. O to hůř jsme na tom ti, co máme na youtube i účet, který je absolutně nepřehledný a designově absolutně hrozný. Nevím co je vedlo k takovému to rozhodnutí, ale jsme jednoznačně pro vrácení stareho youtube!!! :)

Nykki

Už mě s tím taky ser*u, vůbec se v tom nevyznám…
Doplňuji:
Má to styl jako facebook a mě z toho za chvíli klepne,strašně mi vadí to malý logo ×D

Matthew

Já už to tak mám asi měsíc a do teď se v tom taky nevyznám :) Nainstaloval jsem si jiný prohlížeč a tam mi to spustili teprve tři dny zpět. Hold tak to je, nelíbí se ti tak odejdi a nepoužívej. To je u všeho, facebook, nový email u seznamu a dalších xx stránek … :)