roxy52

Co to vůbec je to-BIŘMOVÁNÍ ???

Nejlepší odpověď
elektrikář

Biřmování je církevní obřad, přjiímání dítěte mezi dosplělé.

Další odpovědi
anonym

Zrovna na jedno 8.5. jdu a bude to jako mala svatba. ( Roxy , divala jsem se pres googl, je to tam dopodrobna ). -iv-

oskar

Udělení svátosti darů ducha svatého.Uděluje biskup v jakémkoliv věku lidem.

dědapetr

Biřmování je:.Potvrzení je obřad používaný v mnoha křesťanských církvích. Římští katolíci, východní ortodoxní jiné Oriental kostely, a anglikáni, vidět to jako svátost, který v východ je udělen na dětech bezprostředně po křestu, ale za západě je obvykle poskytnut pozdnější. V protestantských církvích, obřad inklinuje být viděn poněkud jako zralé prohlášení víry už křtil osobu, obvykle dospívající člověk, a tak jako obřad průchodu, který, ačkoli ne jak velký změna jako bar nebo netopýr mitzvah, drží stejný význam.

Zdroj: http://birmova­ni.navajo.cz/