Co to vlastně znamená – česky?

Synchronizace složek aplikace Groove.
Díky.

Nejlepší odpověď
Elk

Synchronizace drážek nebo záložek…?

annas

aplikácia → použitie, uplatnenie, upotrebenie, prenesenie poznatkov a skúseností
synchronizácia → uvedenie do časového súladu
Groovy je objektově orientovaný programovací jazyk pro platformu Java. Jde o alternativu k programovacímu jazyku Java.

Možná vám moje odpověď nebude vyhovovat, protože nejsem odborník, ale …

http://buy.try­microsoftoffi­ce.com/buyeme­a1/product.as­px?sku=3082924&cul­ture=cs-CZ