fcoop

Co to vlastně znamená?

Smysl víceméně tuším,ale........

„Ve šrajtofly mám furt dost chechtáků, aby byla ještě čuryna, ale už žádný špinky a škopky, hópnu pěkně šalinó do štatlu na betelnó brču a ňáké chálec a budu aspoň mít čisté květák … no ty khááávo, jsem se asi phehekl …“

Nejlepší odpověď
Drap

V peněžence mám ještě dost peněz, aby byla legrace ale už žádné cigarety a piva. Nasoupím na tramvaj zajedu do města na pořádnou vodu a něco k jídlu a budu aspoň mít čistou hlavu…no ty krávo, asi jsem se přeřekl