Co to vlastně znamená?

Chtěl jsem ocenit otázku Miroslavsta ohledně Scypu.
K mému údivu mi vyskočilo oznámení: NELZE OHODNOTIT.PRAV­DĚPODOBNĚ VÁM BYL PODVRŽEN ODKAZ PRO HODNOCENÍ.

Zkoušel jsem to několikrát a různě – stejný výsledek.

Tedy – začínám už mít plné zuby různých manipulací,které se na Odp. praktikují. Tajfuny ve skleničce vody.
Doplňuji:
Zkusil – naposledy! – klaplo to.
Nicméně už mám toho všeho dost.
Jsou i jiné zábavy.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Musíš rozkliknout otázku a pak to půjde.
Nevím co to zas kdo provádí.
Odpovědi.cz mají na pravé straně uvedené novinky, ale nějak zapomínají upozorňovat co dělají. Na co to tam mají tedy nevím.

Další odpovědi
anonym

Nelze hodnotit

Pravděpodobně Vám byl podvržen odkaz pro hodnocení. Pokud se domníváte, že se jedná o chybu, napište zprávu na info@odpovedi.cz.
Doplňuji:
Nelze hodnotit

Pravděpodobně Vám byl podvržen odkaz pro hodnocení. Pokud se domníváte, že se jedná o chybu, napište zprávu na info@odpovedi.cz.

Zdroj: označte jako spam:-)

panenka

Taky jsem dnes chtěla ohodnotit několik otázek ale když jsem na to klikla objevilo se mi to samé co vám bubco.Pak jsem si otázku otevřela a klikla na hvězdičku a už mi to šlo.Taky nevím co se tu děje

hanulka11

Já nyní hvězdičkovala otázku, aniž bych ji otevřela a šlo to.

irij

Jo fakt to nejde jako obyčejně, ale jak píše miroslavst

annas

Stejný dotaz vložila již iceT.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nelze-hodnotit

anonym

Nelze hodnotit

Pravděpodobně Vám byl podvržen odkaz pro hodnocení. Pokud se domníváte, že se jedná o chybu, napište zprávu na info@odpovedi.cz.