fcoop

Co to vlastně je – tzv. „Žlutá kniha“?

alias – Zlatý disk,Zrcadlo,nebo „Dýmající zrcadlo“(Aztékové).

Také není špatné i tohle:

Informátor NASA: Na Měsíci existují mimozemská města

http://www.exo­politika.cz/new­s/informator-nasa-na-mesici-existuji-mimozemska-mesta/

Poddotaz – jsou to prostě cvoci,ti co to tvrdí, (nepochybuji o tom,že tomu upřímně věří), nebo platí to slavné:„Není šprochu,aby…“.

Nejlepší odpověď
annas

Přečetla jsem si zajímavé názory. Vypadají věrohodně. O budoucnosti se zajímali nejen Mayové – viz letošní očekávaný konec světa, který vznikl chybným výkladem.
Našla jsem i další informace o žluté knize, Cituji závěr článku:
"Svědecké výpovědi žijících osob výše uvedených mohou někomu připadat příliš fantastické, ale navzájem si neodporují, spíše naopak. Nicméně závěry z nich vyplývající jsou také neuvěřitelné, zvláště když jsou podpořeny i údaji z historie. Ale co je na tom vlastně divného v této naší podivné současnosti?

Tak například – posledních deset let jsme svědky neustálého boje s terorismem, přičemž zprávy o dalších plánovaných útocích, jejich času a místu se objevují velmi neočekávaně pro běžného pozorovatele. Pochází snad tyto informace z použití Žluté knihy? Ale proč potom nebyly předem známy útoky z 11. září 2001 – nebo snad známy byly?

Nikdy však nezapomínejme, že každý člověk použitím určitých přístupů byl v minulosti a je i nadále schopen použít svůj mozek k tomu, aby mu posloužil stejně jako vodní hladiny, zrcadla, křišťálové koule, černé skříňky a žluté knihy."

Možná na těchto slovech něco je, protože je nespočet cest, které vedou k poznání minulosti i budoucnosti. Třeba žlutá kniha je jednou z nich.
Osobně jsem nevěřila na minulé životy, ale od jisté doby ano. Přístup k různým skutečnostem se mění, zvláště když se dovídáme stále nové informace.

Více zde: http://www.exo­politika.cz/new­s/mimozemske-technologie-zluta-kniha/

Zdroj: http://www.exo­politika.cz/new­s/mimozemske-technologie-zluta-kniha/

Další odpovědi
Andělé

Čtu o Žluté knize poprvé a musím přiznat,že mě zcela ohromila..
Fcoop i Annas,děkuji za informace…

www

Věřit tomu může každý jak chce. Já osobně ne, rozhodně ale víru v cokoliv nikomu neupírám. Zastáncům podobných teorií už ani omylem! 😁
Názor: Jedná se o jednu z dalších konspiračních teorií.
Více o knize:

Zdroj: www.cez-okno.net/clanok/zlu­ta-kniha