fcoop

Co to v praxi znamená?

„Web GOOGLE žádá o přístup k vaší poloze“

Toto mi vyskočí pokaždé.Jsou 2 možnosti:„Sdílet mou polohu“ a „Nesdílet“.

Následuje popis toho,jak je to prospěšné.

Jeden je už opatrný.Nemohlo by to někomu posloužit ke šmírování?

Od té doby,co mi sám od sebe! zavolal mobil jedné známé a omyl je vyloučen,jsem pozorný.

Nejlepší odpověď
Syd

To znamená že bude google (přibližně) vědět kde se nacházíte, takže třeba když budete hledat restauraci a bydlíte na Moravě, vám to dřív ukáže nějakou moravskou než karlovarskou (teda asopň myslim). Dala bych nesdílet, poněvadž mi to přijde víc než zbytečný

Další odpovědi
Michal Kole

No pokud pracujete na stolním PC tak Vám to tak vadit nebude, protože jste furt na jednom místě. Vzpomeňte si, kolikrát jste třeba do registrace nějakého fora nebo profilu na nějaké sociílní síti zadal bydliště.

Pokud pracujete na notebooku a cestujete tak už si trufnu říct, že to může být šmírování.

led

Google to už vie.
http://www.zi­ve.cz/clanky/go­ogle-pry-zameruje-i-nase-telefony-a-pc-jaka-je-pravda/sc-3-a-158160/default.aspx
http://codeasi­.blogspot.com/2011/04­/sledujte-online-wifi-tramvaj-na.html