dagry

Co to tady s tím Německem dneska je?

To je tady reklama jak je v Německu všechno dobré nebo co? Tak si tam anonyme zůstaň a neopruzuj tady !!!

Nejlepší odpověď
anonym

8 polévek:

  1. polévka,
  2. polévka,
  3. polévka,
  4. polévka,
  5. polévka,
  6. polévka,
  7. polévka,
  8. polévka,

zákusek.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/8-polevek-v-nemecku

Další odpovědi
elektrikář

Kráva je nebezpečná ze předu. Kůň ze zadu. Blbec ze všech stran.Komu není z hůry dáno nikde nekoupí.

Terryle

Spíš je nějakej učník/učnička oboru kuchař / číšník líný dělat domácí úkol – sestavte kompletní menu v němčině.