adelka 13

Co to s ním je?Že by mě měl rád?

Zamilovala jsem se do kluka,ale on o mě nestál až do ted.Pořád mi píše,ale nedá najevo že bych se mu líbila bere mě furt jako kámošku kterou ztratil.
Já už od něj to zklamání zažila k vůli jiné a nechci aby se to opakovalo,tak ho taky beru jak kamaráda.Ale je furt hezký,ale například na fb jsem psala jako první,ted jako první píše on a furt se mě ptá kdy přijedu domů(stěhujeme se ale on to něvěděl,ted jsem mu to řekla,a jsem u babi),asi se mu stejská ale pořád nevím co to s ním je.

Nejlepší odpověď
ahold

Má tě rád o tom není pochyb!

Adélko ty to neřeš.
To on by si měl ujasnit, jak to má se vztahem k tobě. Až to bude vědět a jasně se vyjádří, tak se rozhoduj.

Další odpovědi
Kerynka

Z toho nic nebude,nic nečekej!!

Doplňuji:
nemyslím to zle ale jsou to takové ty dětské zmatené lásky pokud se berete jako kamarádi už dlouhou dobu málokdy se stane že se něco změní