Kepler

Co to říká MUDr. Pilka, není to ňáká mýlka?

https://zena.ak­tualne.cz/zdra­vi/penis-dokazeme-prodlouzit-az-o-pet-centimetru-zajem-je-velky/r~6ae763d6517211­eab59d0cc47ab­5f122/?utm_sou­rce=centrumHP&ut­m_medium=newsfe­ed&utm_conten­t=default&utm_ter­m=position-1&utm_campaig­n=Woman
Jeden by podle jména myslel, že penisy ZKRACUJE? Šli byste k doktorovi s takovým jménem? To je, jakoby se kosmetička jmenovala Šeredová…

Nejlepší odpověď
Hufnágl

To, že se jmenuje Pilka, neznamená, že dělá opak své práce.

Znám botanika Větvičku, veterináře Bejčka, lékaře na patologii Studeného a ještě několik jiných jmen.

Další odpovědi
marci1

Stačí jenom chvilka,
jak říká doktor Pilka,
a z muže je chlap
a už má plno bab.
Nebýt MUDr. Pilky,
žádné sexy chvilky.
Poděkujte Jánovi,
že vám nástroj napraví.
🙂

aliendrone

Ale Keplere… Přemýšlet v souvislosti s penisem o ZKRACOVÁNÍ může jen málo jedinců (s tebou v čele)! Musíš pochopit, že ostatní nemusí hada omotávat kolem pasu a dělat na něm uzel, aby se nerozmotal a nezapletl do řetězu Harley-Babettsonu, či bicyklu. ;) :D :D

Navíc (bez ohledu na jméno lékaře) věřím, že většina z těch, kterým normálně funguje, by se VELKÝM obloukem vyhnula jakémukoliv felčarovi, obzvláště pokud mají alespoň základní přehled o jejich REÁLNÝCH schopnostech a toho, co „mistři dokážou“!
Znáš rčení „Ať se otočíš jakkoliv, vždycky budeš mít prdel vzadu?“ Zkus si představit situaci, kdy by to nemiusela být jenom prdel! Kdepak Keplere, u našich MUDr Cvachů tohle nebude riskovat nikdo, pokud má alespoň 3 z 5ti pohromadě.

Takže chápeš, že jméno NENÍ to podstatné, kupříkladu se jedna naše světově proslulá misska jmenuje „Šeredová“, což by někomu mohlo připadat pikantní. ;) :D