Lgee

Co to pro muže znamená?

„Odborníci také dokázali, že studená sprcha pomůže mužům s plodností. Ač to zní neuvěřitelně, studená sprcha dokáže opravdu znásobit počet spermií, a zvýšit tím také plodnost u mužů. Pánové, kteří se chystají zplodit potomka, by se měli vyhýbat teplým sprchám i koupelím.“

Co to konkrétně znamená, pokud člověk potomka nechce, pokud to zvyšuje plodnost zvyšuje to automaticky i testosteron a tím je osoba čilejší do vyššího věku?

Odpovědi
elkon

Jestli muž potomka chce, nebo ne není rozhodující. Je známo, že sport a otužování zvyšuje libido.

Pepa25

Studená sprcha nepůsobí na zvýšení hladiny testoteronu, ale na ochlazení varlat. Ta by neměla být moc v teple, proto jsou v šourku mimo břišní dutinu a tedy mají nižší teplotu. Čím nižší teplota, tím více spermií, tím větší plodnost.

cochee

elkon: ale libido nerovná se plodnost, není-liž pravda?