Slezan

Co to o mně může znamenat?

Chodím v možná trochu méně obvyklém oblečení, v košili, a barevném, každý den jiná barva. Co by o mě řekl takový psycholog?

Nejlepší odpověď
anonym

Co by řekl psycholog?Tak to nevím,zeptejte se.Já bych řekla jen to,že je správné se denně převlékat.

Zdroj: http://www.psycho­logie-online.cz/

Další odpovědi
dědapetr

Je to normální já si beru každý den beru taky čisté,v tom teple bych zachvíli smrděl jako prase.Taky mám barevné.

hanulka11

jsi rád/a / výstřední a středem pozornosti

myslím, že ale to není nic až tak nenormálního

led

Je to úplne normálne a hygienické.
Čo sa týka farieb, veď leto kvitne farbami, v zime je to zase naopak farby sa potláčajú…
Keby ste v zime nosili kraťasy a farebné kvetinkové košele, nad tým by sa asi pozastavil (ak by to nebolo v trópoch).

arygnoc

že to je v pořádku.

Děda Louda

Copak nějaký anonymní rutinní psycholog. Ale co o tom a o tobě říkají lidi?

Drap

Že chceš být viditelý, nechceš splynout s davem. Že si hledáš svou cestu. Asi by se mu to líbilo