Pajena

Co to může znamenat?

Bolí mě už druhý den ledviny a chodím na záchod pořád , piju normálně což je 1,5 litru za den nepřepíjím se a ani nežízním , podvýživou to není jelikož ty dva dny jím 5 jídel denně a spím 8–9 hodin , zatím chodím v zimní bundě , čím to může být , všeobecně nejen u mě ale i všeobecně

Odpovědi
autacek

Zajdi si k doktorovi. A o tom jestli jíš normálně by se dalo s úspěchem pochybovat, dle toho co jsi psala minule. Ale jen si se zdravím zahrávej, může být i hůř.

Drap

Příčin může být celá řada od obyčejného nachlazení přes zánět až po chronické onemocnění. Blíže může určit jen lékař po vyšetření.

ivzez

I pokud bys skončila se svými „experimenty“,
bude podvýživa ještě nějakou dobu hrát roli.
(Organismu by nějakou dobu trvalo, než se „srovná“.)

Přes internet tě ale nikdo nevyšetří a bolest ledvin
(jde-li opravdu o ledviny) může značit problém.
Stejně jako Auťáček (a pravděpodobně i další uživatelé)
poradím návštěvu lékaře.