Nikuuš

Co to může být? Poraďte…

Nedávno se mi udělal zánět v pochvě.. na gynekologii jdu až v úterý a včera odpoledne se mi udělal takový vřídek na místech jakoby pod moč. měchýřem (kde se holím).. celkem bolí a když ho zmáčknu tak z něj teče trošičku krve a hnis. Co s tím? co by to mohlo být? Může to být z holení?

Nejlepší odpověď
www

Vřídek pod močovým měchýřem k vymáčknutí je blbost.
Počkej do úterka, nic se nestane.
Doplňuji:
Lékař fundovaně odpoví na všechny tvoje otázky a stejně kvalitně i poradí.

Zdroj: Anatomie

Další odpovědi
zjentek

klidně i herpes genitalis, mrkni na net ..a to se vrací ..nepravidelně, ale poctivě ,)

pusinka50

Vřídky se občas dělají, tak ho zkoušej postupně vymačkat (kup si čtverečky sterilní gázy v lékárně, nejsou drahé, jsou baleny po 2 kusech), on časem zase zmizí