Lucie98

Mám bolest zad, krční páteře, motá se mi hlava, bolest hlavy, nemužu ani ležet, celou noc sem nespala. Co to může být?

co to může být? mám bolest zad,krční páteře,motá se mi hlava,bolest hlavy,nemužu ani ležet,celou noc sem nespala.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Co to může být ti řekne lékař.

Další odpovědi
brillant

Fundovanou odpověď dá jedině lékař.

anonym

Pokud je to bolest nesnesitelná, běž na pohotovost.
Pokud vydržíš, běž zítra k obvoďákovi.
😉
Prozatím dostatečně pij, udržuj se v teple (zejména bolavé oblasti) a změň postel.
___
Příčin může být mnoho – a my je neodhalíme (chřipka, namožené či nachlazené svaly, úpal, ´hnutá´ plotýnka, zánět mozkových blan – abych vyjmenoval aspoň některé)…

vertigo

Lékař vyloučí virózu či jinou breberku a případně pošle na neurologii, neboť tohle všechno „umí“ páteř/plotýnka…