Avatar uživatele
Banán94

co to má znamenat

pišu si s jednou holčinou , je jí skoro 15 aprostě si pišem skoro vsechno a po 12 000 mi napise aby te rana do hlavy ale ja to moc jako srandu neberu pač prostě 12000 zprav uplne krasnych a pak tohle , ja vim sám sem dítě ale tohle me proste dostalo , je to v porádku

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3822 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Awe

Ocko:Ty zprávy budou typu…

  • Ahoj
  • ahojy
  • ahojky :D
  • :D
  • Jak se mas?
  • :D
  • pohoda
  • a ty ?
  • :D

Potom se nediv :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Reezo

Hlavní je nevtírat se a udělat se taky vzácným. Kluk který je neustále připraven vyhovět přání dívce není úplně dobré. Vede to hlavně k manipulaci a k úpadku vztahu, protože si je jeden až moc jistý tím druhým.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

To se musíš zeptat jí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Nepanikař, může si třeba dělat legraci. Dej tomu čas. Ženám občas jebne, o to víc dívkám v pubertě:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Říkáš dvanáct tisíc zpráv, jo? Tak to mi připadá srozumitelné. Takovéhle „esemeskování“ je opravdu „na palici“. Jen nemám zatím jasno, zda je to následek rány do palice, nebo zda by ti oči otevřela rána do palice.
Doplňuji:
Awe, to znám. Kdokoliv mi takhle zkusil psát, toho jsem poslala na místa tmavá, teplá a nehostinná tak rychle, že se nestačil divit. I na skypu rychle končím s podobnými projevy. Nicméně to nic nemění na situaci, že ty sms nejsou zdarma a jenom magor jimi plýtvá. Přece by měli i ti nejmladší znát pravidlo, že pokud nemám co říct, tak mlčím.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

12000 minut? 12000kč?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek