balca

Co to k čertu je ? Jsou normální??

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/277013-za-stazeni-30-pisnicek-z-internetu-ma-muz-zaplatit-13-4-milionu-korun.html

Tohle snad není možné.!!!

Nejlepší odpověď
Drap

je, brzy to přijde i sem. Porušuješ zákon, tak plať.

Další odpovědi
anonym

Je to binec, který se šíří i k nám. Slavná autorská práva ukazují svou druhou tvář. Je to také ukázka platnosti zákonů v praxi.
Ale máš pravdu – normální to není. Co dnes je opravdu normální?

anonym

To jsou ty ACTA, SOPA apod. Firmy nepochopily net. Sdílení je a bude tresné, ale třeba J. Nohavica na svých web stránkách pouští něco zdarma. Pochopil net.