BEAES

Co to jsou spalovače tuků?

Jak fungují?

Nejlepší odpověď
rynek878

Spalovače tuků:

  • velmi rozmanitá skupina látek
  • začínájí u aminokyselin, pokračují přes kofein až k vitamínům

podrobné rozdělení na ty, které nefungují vůbec, ty, které fungují nebo fungují jen za určitých podmínek a ty, jejichž účinek dosud nebyl prokázán

  • je nutné předeslat, že žádná z těchto látek není vhodná pro děti.

Zdroj: http://www.kul­turistika.net/co-jsou-to-spalovace-tuku-a-jak-funguji

Další odpovědi
hanulka11

jsou to látky které zrychlují metabolismus , aby rychleji pracoval a tuky se neukládaly