paresof

Co to jsou přírodní matrace?

jsou opravdu zdravé?

Nejlepší odpověď
margotka

Přírodní matrace jsou matrce z přírodních materiálů např. bavlna, vlna, koňské žíně, kokos, i přírodní latex. V japonsku se nazývají futony. V této době se přírodní matrace stávají více populárními matracemi oproti umělým pěnovým matracím. Přírodní matrace jsou vzdušné a vhodné pro alergiky, protože 100% bavlna nedráždí kůži. Matrace mají velkou životnost. Zkuste se zeptat své babičky, určitě spala na matracích z koňských žíní nebo koudeli. Dříve se do matrací pěchovala sláma nebo seno. Královské postele měli skladbu základní matrace byla ze sena nebo slámy, prostřední matrace byla z koňských žíní a vrchní matrace většinou prach peří. Ale více informací jistě najdete na itnernetu pokud si vyhledáte přírodní matrace.

Zdroj: www.prirodni-matrace.cz

belki

my máme nějakou bio. Pěkná latexová matrace http://panmatra­ci.cz/index.php?rou­te=product/pro­duct&path=20&pro­duct_id=221

kropitko

ženský?? 😁

kropitko

jo a ne vždy jsou zdravé…