Jose1f

Co to jsou krutony?

V instantní česneková polévka obsahuje krutony. Co to je?

Nejlepší odpověď
dědapetr

krutony

drobné kousky bílého chleba opečené v oleji

Další odpovědi
panenka

dělávám si to k česnečce a je to opečený nakrájený na kostky chleba.

hanulka11

jednou jsem ji koupila a byly v ní takové smažené křupavé kouličky , prostě nový název pro „křupavou vložku do polévky“

elektrikář

Není nad to když je to čerstvě opražené na kousku másla, pro vůni. Rohlík, nebo toustový chleba,do hrachové polévky do česnečky rozkrájená očesnekovaná topinka.Je to vložka do polévky.