Avatar uživatele
komancis

Co to jsou dramce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, tom004, arygnoc, Damiana, anonym před 4365 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

U mě byly dramce vždycky ‚prachobyčejný‘ bicí, čili bubny :) Setkala jsem se s tímhle označením Xkrát, většinou u pubertální mládeže a lidí z branže. Tipuju, že to bude převzato z angličtiny (drums=bubny, bicí) :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vůbec netuším a budu sledovat odpovědi,a vzhledem k tomu,že je to v kategorii hudba,tak to jsem úplně mimo…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

snad to bude tento druh hudby
rum’n’Bass /dɹʌm ənd beɪs/ (zkráceně dnb či d’n’b) je hudební styl elektronické hudby vzniklý v 90. letech 20. století. Pro tento styl jsou charakteristické převážně instrumentální skladby, založené na výrazné basové lince spolu s bicími – od toho se odvíjí i původ jména stylu – anglicky Drum’n’Bass = buben a basy (basová linka). Tyto linky bývají někdy doplněny o další vokální či instrumentální samply. Drum’n’Bass je oblíben mezi DJi, pořádají se taneční party zaměřené pouze na tento styl hudby (např. DrumHouse).

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Drum_an­d_Bass

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Jediné co si pamatuji je,že se tak říkalo cigaretám.Např.: „dej mi dramko“,máš dramko",ap.,ale „dramce“ v souvislosti s hudbou neznám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek