Kajdamajda

Co to jsou dírkonožci?

Co to jsou dírkonožci?Mě­ňavky?Kořenonož­ci?Ničivky?Lam­blie střevní?Mřížkov­ci?Krásnoočko??Dě­kuji moc všem..prosím poraďte zítra píši test.Děkuji moc

Nejlepší odpověď
quentos

dírokonožci nejsou nic. Existují dírkonoŠci a rozhodně to není nic z fyziky http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Dír­konošci

Další odpovědi
beer

Dírkonošci jsou prvoci, jak už ti potvrdil odkaz z Wiki. Stejným způsobem se tamtéž dozvíš i ostatní.
Jak souvisí prosím tvoje otázka z fyzikou Kajdamajdo ??