PetrSl

Co to jsou BCAA? A k čemu jsou dobré?

Odpovědi
Ametyst

Doplňky stravy. Jsou to esenciální aminokyseliny leucin, isoleucin a valin. Jsou to základní aminokyseliny, které tvoří svalové bílkoviny.

Michálek1245

Když chce někde BCAA brát, tak je vždycky dobře vědět, co to s tělem může udělat. Ostatně to platí ohledně jakýchkoliv suplementů. Nejen BCAA. Třeba tady jsem teď četl fakt super článek o tom, jak BCAA fungují a tak. Jako rozhodně doporučuji si před pořízením hodně nastudovat. Vyplatí se to.