dgfdgf

Co to je za architekturu na Kubě nebo Jamajce?

Vždycky když vidim dokument o Karibiku, tak tam ukazujou takový tipický domy s modrou, žlutou atd barvou.

Nejlepší odpověď
dubraro

Říká se tomu koloniální architektura.

Další odpovědi
Smlouvyzdarm

No, na Jamajce nevím, ale na Kubě mě napadá snad jen kubismus..... 🙂

anonym

Tyto domy s modrou, žlutou atd barvou jsou k vidění i na mauriciusu i zanzibaru.

zjentek

Vypada to jako architektura z prajzske, taku chalupu tu ma kdekdo, akorat ty barvy nejsu tak vyřvane.