aaabbbccc

Co to je Twitcam?

Odpovědi
anonym

Twitcam byl vytvořen Livestream , živě streaming videa platformy [1] To umožňuje Twitter uživatelům streamovat živé video obsah. [1] Každý proud je přidělena vlastní URL , které uživatelé mohou získat přístup na vyžádání po proudu je dokončena. [2 ] Diváci se mohou také zúčastnit pomocí integrovaného chatu funkci, která Twitcam převádí do série tweetů , komunikační standard na Twitteru. [2] souvisí služba Ustream .

cochee

Jugar, příště raději dej pouze odkaz na ten originální anglický zdroj, to blábolení z automatického překladače se nedá číst ☹