polarka.51

co to je tv tuner

co to je tv tuner a kde ho dokoupit k monitoru?

Nejlepší odpověď
panenka

TV TUNERzvládá přijímat současné analogové i nastupující digitální vysílání.
připraven je i na budoucí televizi s vysokým rozlišením(HDTV)vy­žaduje ovšem dostatečně výkonný počítač.tv tuner je v provedenípc karty,jehož cena nepřesahuje 3000 kč.vše o tv tuner se dozvíte když si dáte do vyhledávače tv tuner a pak už vás to odkáže na potřebné stránky kde si vše pak můžete sám vyhledat

Další odpovědi
Retko

Ve zdroji mas eshop, kde ho muzes koupit. Je tam i popis. Je to vlastne prijimac digitalniho televizniho signalu.

Zdroj: http://www.lan-shop.cz/tv-tuner-premiumcord-dvb-t-dalkove-ovladani-usb-2-0-73967