Alesh

Co to je tlustý vtip?

Že při takové „zábavě“ není nouze o všelijaké tlusté a nemravné vtipy, že tu není nouze o všelijaké chmaty, řehot, výskot a pískot, to dokazují zástupy zvědavých výrostků i školáků, jimž tyto prostocviky báječně se zamlouvají a dobře působí.

zdroj: https://www.bej­vavalo.cz/cla­nek/rok-1907-dragouni-a-jejich-nemravne-schuzky-na-verejnosti/#dop_ab_v­ariant=0&dop_req_­id=T0MV33obLgP-202011231651&­dop_source_zo­ne_name=hpfeed­.sznhp.box

Nejlepší odpověď
Kepler

Třeba tenhle:
Potkají se dva známí.
. Jak se vede, co zdravíčko?

  • Ále mám občas hrozné migrény.
  • To já taky, ale poradím ti: položím hlavu mezi prsa mé ženy a udělám „budlikybudliky“

Ta měsíc se potkají znova.

  • Tak co, pomohlo to?
  • Díky, super! A máte fantastickou ložnici!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.