dgfdgf

Co to je suchej salám nebo suchý buřty?

Nejlepší odpověď
annas

Jsou to celkem kvalitní salámy, osahují méně vody.
"
Např. " čabajská klobása, lovecký salám, suchý salám, Trvanlivé výrobky, turistický trvanlivý salám, uherský salám, voda

Trvanlivé výrobky mají většinou tyčový tvar a poměrně tvrdou konzistenci. Obsahují málo vody. Lze je skladovat delší dobu na chladném a dobře větraném místě, kratší dobu při pokojové teplotě. K výrobě trvanlivých výrobků se používá velmi dobré suroviny a jejich přípravě a ošetření se věnuje zvláštní péče."

více se dovíte v odkazu
http://www.re­ceptynamaso.cz/trvan­live-vyrobky/

Další odpovědi
Gestas

Takové, které nejsou vůbec „šťavnaté“.

mosoj

Suchý = málo vody.

da ny

Ze suchých uzenářských výrobků pak jsou zdravější ty fermentované (turista mezi ně nepatří).
Údajně podpoří imunitní systém mnohem více než např. skutečný, kvalitní jogurt (je jich mezi všemi jen několik).