Co to je-stava se Vam to?

Vsimla jsem si ze u nekterych uzivatelu jsou slova psana velkym pismenem z kraje ci v prostred,u mne zas se objevi slovo,ktere jsem nepsala atd.Sakra
Doplňuji:
To geOrge;nerozumim prvni vete,taky sotek?

Nejlepší odpověď
anonym

občas nějaký ten ýpadek znaku, ale přikládám to adné kláese „v“ 🙂, jinak ne co popisujete se mi nestává 🙂

Další odpovědi
led

občas mám „brepty“ to je tým, že myšlienky a rýchle prstíky nejdú dohromady.

ReHu

Tak to nevím, mě se to neděje.

anonym

to led;ano to chapu-preklepy.Ale mivam zamenu slov ci slova na vic.Napr:pisi ostatni,ale objevi se opili.Nebo jsem a objevi se -edituj.To myslim,ze si nekdo hraje?