Babsi

Co to je s tím uložto.cz? Když si chci stáhnout písničku, tak se mi začne přehrávat, vyzkoušela jsem těch souborů víc…

Nejlepší odpověď
Hlada

Teď jsem to pro kontrolu zkoušel a funguje normálně. Nejspíš místo Uložit jste zvolila Otevřít. Jestli ne, tak dejte odkaz na to, co vám nefunguje.

Další odpovědi
V.3.S.K

Určitě máte nainstalovaný Quick med.player, součást programu na správu MP3(iTunes).V nas­tavení přepnout play all na play disc … Nebo program odstranit?