co to je pf?

Nejsem Czech a chtel vedet proc se to imenuje pf?
Muzete mne to napsat. Dekuji

Nejlepší odpověď
kenyrts

Zkratka PF může mít různé významy:
p.f.-penzijní fond
Pour féliciter – české novoroční blahopřání, doslovně přeložené z francouzštiny jako pro štěstí
v hudbě:
P. F. – náhle slabě (z italského pianoforte) – hudební termín
pf – silněji (z italského più forte) – hudební termín
Pink Floyd – anglická rocková kapela
v počítačích
.pf – internetová doména nejvyššího řádu pro Francouzskou Polynésii
Francouzská Polynésie (Polynésie française) – kód země podle ISO 3166
Page fault – programátorská chyba
Page File – soubor pro stránkování paměti, virtuální paměť počítače
PilsFree – komunitní počítačová síť v Plzni a okolí
ve fyzice:
pF – značka pro pikofarad

Další odpovědi
Vikičistič

Pf ky se používají na konci roku a znamená to vše nejlepší fran.Pour féliciter.