co to je?odumrela mi leva ruka

vubec necitim dva prsty az kousek pod zapesti na leve ruce.hybat s tim muzu ale necitim to.nekdo mi rikal ze je to nabeh na infarkt je to mozne nebo si nemam delat starosti?a co s tim aby to bylo zase v poradku?

Nejlepší odpověď
Syd

Mně se to zdá jako náběh na mrtvici, „zkouškou“ je třeba to, jestli se dokážete usmát, když se jedna strana obličeje křiví, zavolejte neprodleně sanitku.

Další odpovědi
anonym

Nechci strasit , ale muze tom byt i nabeh na mrtvicku !! At s vami nekdo sjede na pohotovost. ! -iv-

Berušinka

Zavolejte si záchranku a do té doby buďte v klidu, poloha nejlépe v polosedu nebo zavolejte na pomoc sousedy, aby Vás kdyžtak do příjezdu záchranky hlídali. Bolí Vás i za hrudní kostí?

mosoj

Může to být od víc věcí.

  1. Od páteře.
  2. Špatné prokrvování.
  3. V nejhorším případě náběh na mozkovou příhodu.( neplést si s infarktem !!)

žolik

Tohle je pro neurologa-chybí tělu mínerálí já bych vyhledala doktora,magne­zium,hořčík,váp­ník.

Zdroj: žolík