Co to je obrat firmy?

Nejlepší odpověď
irij

Zkráceně řečeno, kolik peněz jí za určitou dobu projde rukama.
Doplňuji:
No myslím JAMBALAYA , že i tak pro laika platí moje velice zjednodušená definice. Finanční úřad to určitě ví, přesněji.

Další odpovědi
Jambalaya

To Irij: Taková kravina, ale překvapuje mne, že nemáte těch palců nahoru ještě o 10 víc.
Doplňuji:
To Hanulka: to si ale opravdu jenom myslíte

Pro upřesnění: Záleží na tom, zda se jedná o daňový subjekt, který vede účetnictví či daňovou evidenci!

Účetnictví: Je obratem součet všech výnosů. Jsou k nalezení ve výsledovce na straně DAL

Daňová evidence: Jsou obratem příjmy z podnikání bez DPH.

Definice obratu ale mohou být různé, záleží na tom, pro jaké účely. Informace o obratu bude jiná pro banku a jiná pro plátcovství DPH.

hanulka11

Myslím,že jsou to veškeré příjmy bez DPH