Duvemblejt

Co to je Last Minute? :O

Ještě sem nikdy neslyšel co to je Last Minute. Řekne mi to někdo prosím??
Doplňuji:
NIKOHO SEM NEURÁŽEL , POVAŽOVALY JSTE MĚ ZA DÍVKU , V KATEGORII JSTE SI MOHLI VŠIMNOUT!

Nejlepší odpověď
chudst

„Nabidka na posledni chvilku“ – proste dejme tomu, ze zajezdy normalne objednavate 3–6 meiscu dopredu. Ale kdyz uz se blizi zajezd a neni plne obsazen, cestovka ho razantne zlevni a vy tak mate moznost cestovat za lacinejsi penize.

Berusinka: eh? Pan Duvemblejt urazel?
Doplňuji:
Berusinka: Aha, uz jsem se dival. No, rekl bych, ze to spis byla neadekvatni reakce recena v nadsazce, nez urazka. Pokud to nebude opakovat, tak bych to neresil.

Další odpovědi
Berušinka

My jsme přece buzeranti?! Ne?! Kdo ti to teď poví? Nebo nás zase zkoušíš? =(
Doplňuji:
chudst: No, v to doufám. Jsem trochu podražděná teďka, tak jsem trochu vylítla.
P.S. Jsem myslela, že si někdo jiný =D – máš novou profilovku, viď. Ta předchozí byla lepčejší =P

tom004

Souhlasím s Berušinkou.Nad­sázka,se dá označit,třeba, uvozovkami.Občas je dobré to některým uživatelům připomenout.

Výpis z kodexu:
Vulgarismy a obscénnost

Protože jsou Odpovědi.cz veřejně přístupnou službou, vulgární a sexuálně explicitní jazyk není přípustný. Zároveň nejsou vítány urážky, agrese, osočování a obecně závadné příspěvky.

Bobmarley

Aby se taky socky podívali k moři

quentos

„NIKOHO SEM NEURÁŽEL“ … buzeranti není urážka? Z toho teda „DU VEN BLEJT“

lukas.zmizik

bobmarley: neboj se, takova socka muzes byt ze dne na den i ty… za ty kecy ti to i preji…

hanny 2

Jasně Lukáši,na největší socky si vždycky hrají ti nejvíc prachatí!!!