gundhii

Co to je „kompaudační hmota“. Jaké má vlastnosti?

…termín se vyskytuje ve smyslu vytvoření epoxidového tmele(křemenný prášek a epoxid) či tak nějak…

Odpovědi
Dochy

Tvar mi připadá nesprávný. Kompaund/compound je směs. Tvar „kompaudační“ by podle mně byl pro něco, co směs tvoří, jako třeba míchačka. Nikoli pro to co směs je, co je ve směsi obsaženo, nebo z čeho se směs tvořit bude.

Podle vašeho popisu ale právě jde o tu surovinu k vytvrzení.

arygnoc

zaujímavý patvar, taká hmota neexistuje.

má byť >kompaundná hmota<, tj. hmota zložená (z iných hmôt, kompozitov, zložiek)

kompaundný
● zložený, združený, zlúčený.

Zdroj: http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=kom­paundn%C3%BD