dalas

co to je fleetovy prodej vozidel

Co je principem fleetového prodeje vozidel
děkuji

Nejlepší odpověď
Retko

Nasel jsem tohle, nevim zda ti bude stacit ve tvem kontextu.

Fleet Program

FleetProgram je obvykle dlouhodobá spolupráce v oblasti financování a správy vozového parku postavená především na principech operativního leasingu automobilů. Program šitý přímo na míru společnostem, které využívají firemní vozidla financovaná formou leasingu a úvěru automobilů. Subjekty, které chtějí svůj čas efektivněji využívat, šetřit své náklady na administrativu, a proto se rozhodly správu vozového parku nechat odborníkům.

S FleetProgramem má každý z klientů společnosti Credium záruku individuálního přístupu, který nabízí:

  • profesionální řešení přizpůsobené Vašim podmínkám
  • osobního poradce profesionála, který Vám bude po celou dobu leasingu k dispozici
  • pravidelný report o stavu jednotlivých vozidel a provozních nákladech, získáte tak maximální přehled o efektivitě celého vozového parku
  • modularitu programu, sami si určujete výběr finální podobu výběrem finančních produktů a doplňkových služeb. My Vám poradíme, jak optimalizovat náklady.

Zdroj: http://www.cre­dium.cz/credi­um-leasing-uvery-pujcky/firmy-leasing-uver/fleet-program