Co to je duchod?

Nejlepší odpověď
dedeg

když ti stát vrací hodně malou část toho,co jsi mu celý produktivní život posílal.

Další odpovědi
dudu

Sajmone, chlape bídná Vy jste demagog jako vrata od stodoly. A demagogie je daleko horší, než lež. Ano, jsem také ten, kterému každý měsíc přijde pár grošíků, ale stalo se tak až poté, co jsem odpracoval téměř 41 roků, v mém případě dokonce u jedné firmy. Věřte, že jste mně takhle po ránu pořádně hnul žlučníkem, ale odpouštím Vám.
Doplňuji:
Po přečtení příspěvku od „pana“ Mosoje a takto dalších si s nemohu, než odpustit poznámku:
„žasnu, že skupině tzv. kuleváloš není trapné vypustit verdit o nicnedělení dnešních penzistů vůbec ze své pusinky“!

mosoj

Dudu " Jsme na tom stejně dokonce i s tím jedním zaměstnavatelem. Já ale nic neodpouštím, není co. Za ubohost svého myšlení si může každý sám.

Mladíkovi doporučuji zamyslet se nad tím co se ho týká a to je návrh nové důchodové reformy.

SajmonModer

Když nic neděláš a přicházejí ti prachy.