FOG

Co to je,ci spise bylo „kaceni mydlo“?

Nejlepší odpověď
panenka

Byla to sladkost cukroví

Zdroj: http://jaruna7­.bloguje.cz/532518-nostalgicke-vzpominani-na-detstvi-aneb-milovane-mejdlicko.php

Další odpovědi
dagry

Jééjda FOGu kačení mýdlo. Pamlsek mého mládí. Bylo to opravdu takové malé mydélko a já coby dítko jsem to zbožňovala. Ovšem pouze do té doby než jsem se toho přejedla, bylo mi pak strašně zle a představ si, tu hořko-sladkou jakoby mýdlovou chuť mám na paměti, po tolika letech, ještě dnes.
Doplňuji:
Ani ne tak na paměti, jako na jazyku 😁