Nikikalu

Co to je chem sex?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.fit­hall.cz/rest/ma­gazin/1074-40-sex-a-vztahy/3568-chemie_vztahu.html

Fyzická chemie, mýtus nebo fakt?

Ve všeobecném podvědomí panuje názor, že partneři jsou si něvěrní proto, že hledají lepší sex. Někdy je to pravda, ale mnohokrát ne. Lidé jsou často nevěrní, aby dostali něco, co jim chybí, ale kdo říká, že to musí být sex? Existuje hodně případů, kdy se muž nebo žena rozvedli s někým, s kým byl sex skvělý, a vzali si někoho, s kým sex tak skvělý nebyl, ale všechny ostatní součásti vztahu byly mnohem kvalitnější.

Ale mnozí dělají tu chybu, že podceňují fyzickou součást vztahu. Pyšní se tím, že nelpí na něčem tak povrchním, jak ten druhý člověk vypadá, nebo jaký pocit mají z jeho těla. To je obvykle chyba, protože na fyzickém aspektu vztahu opravdu záleží, i když si myslíte, že ne. Pokud se někdo zaplete do vztahu a nevěnuje pozornost nedostatku fyzické chemie, vztah obvykle skončí fiaskem. Můžete namítat, že jste výjimka. Dobrá, možná, že jste. Ale pravděpodobně ne.

„Ach můj bože, včera jsme měli ten nejúžasnější sex.“ Mluvíme o fyzické chemii, když se k sobě partneři dokonale hodí v posteli? Není to přesné. Fyzická chemie je trošku jiná a zabírá mnohem větší území. Fyzickou chemii tvoří ve skutečnosti mnoho věcí. Líbí se vám, jak ten druhý člověk vypadá. Máte rádi dotek svojí kůže na jeho. Líbí se vám, jak voní. Líbání je příjemné a přirozené. Rádi se navzájem dotýkáte. Dáváte a dostáváte tolik lásky – objetí, polibky, laskání, a také sexu – kolik chcete.

A když se milujete, nemusí jít o ten nejlepší sex, který jste kdy měli. Ale cítíte, že jste nějak sexuálně propojeni, přitahujete se a zajímáte se jeden o druhého. Takový sex mezi vámi funguje, ať už „funguje“ znamená pro oba cokoli.

Další odpovědi
kanecXD

něco jako grupac (sex s vyce clenama)