redy

Co nebo kdo to je – váha 60 kg, výška 81 cm?

Nebo kdo to je?
váha---60kg
víška–81cm
děkuj

🙂
Doplňuji:
Je to štěňe.
A ano je to německá doga-modrá
a je moje 🙂

Nejlepší odpověď
Andělé

mimozemšťan? :)
Doplňuji:
…líbí se mi moc, že je to menší než já. Menšího skřítka než já, jsem dosud zatím ještě nepotkala, jen se sousedkou jsme stejně prťavý a stejně blonďatý . Máme obě 155,5 cm. :)
…že by nějaké zvíře?.....

Další odpovědi
anonym

Klidně to může být nějaký mohutnější pes – nějaká doga (apod.) či ovčák (pyrenejský…)
😉
Ale možností je nepřeberně – klidně by to mohl být ´slušný´ špalek na štípání polen.
Doplňuji:
Tak to na sobě dříví štípat nenechá…
;-D

zjentek

tady máš něco velice blízkýho tebou uváděnejm rozměrům:
https://www.go­ogle.cz/search?q=mis­s+world+v%C3%BD%C­5%A1ka+a+v%C3%A1ha+o­br%C3%A1zky&cli­ent=firefox-a&hs=FpG&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&channel=sb&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=Ot­W_U-6tCsXaPKfFgYg­J&ved=0CCAQsAQ&biw=1280­&bih=923
Doplňuji:
..jé promiň já u tý víški četl o metr víc :o

Questman

Hmm, to je těžká otázka :/
Může to být člověk, zvíře nebo možná nějaká lampa… Asi se dám podat ;)

www

Nevím, poněvadž nechápu co to je ‚víška‘ ☹

led

redy ako dieťa školoupovinné :)

anonym

Já bych řekl,že je to tvoje češtinářka.
Malá,hnusná a smrdí rybinou…

STUDENTKAEVA

víška s měkkym?není to pes?

zzzzz

Štěňátko? Takové veliké? Kolik mu je? Šoupni někam na uložiště fotku:-)))

redy

Je mu už 7měsíců

redy

Asi výška 😉

redy

www a jak se cejtíš?

www

Já v poho. Na tvém místě bych se ale cítil dost blbě a další invektivy bych si rozhodně odpustil 😉

redy

Smůla sem úplně v pohodě 😉
Tady se musí počítat s lidma jako ty který prostě neodolaj někomu šlápnout na krk.

zzzzz

🙂 Za chvíli mi dá beer nominaci, oni jsou tak trapní 😁